Torby z kwiatami wiosna-lato (37 zdjęć)

Letnie torby z kwiatowymi wzorami pojawiają się w kolekcjach popularnych marek prawie co sezon. Dzięki staraniom couturier ulice dużych miast są każdego lata wypełnione fashionistkami z jasnymi kwiatowymi wzorami na swoich torbach. A tak naprawdę, jak możesz przeżyć całe lato bez torebki z kwiatami? W następnym sezonie torebka z kwiatami to prawdziwy must have. oferuje rozważenie modnego „zielnika” od wiodących projektantów.

Marka Dolce & Gabbana nadal śpiewa w swoich kolekcjach piękno włoskiej przyrody i jej tradycji. Badając torebki szydełkowane dotykowymi dzianinowymi kwiatami, wydaje się, że ich babcia Domenico lub Stefano związały. Inne modele z kolekcji ozdobione są bujnymi kwiatami i będą wyglądać świetnie z twoimi ulubionymi butami klinowymi.

Pomysł szycia na torbie z wielu małych kwiatów został również poparty przez dom Diora, tworząc delikatną wiosenno-letnią wersję jego kultowego modelu Lady Dior .

Ręcznie robiony motyw torby był również wspierany przez Barbarę Bui , dekorując niektóre modele toreb uroczym haftem.

Jedwabne haftowane srebrne parasole zdają się poruszać na wietrze na żakardowych torbach Marni

Nieostrożne szkice kwiatów zdobione torebkami Gucci w połączeniu skóry i bawełny.

Marka Prada od ponad roku cieszy nas kwiatami na akcesoriach. W sezonie wiosna-lato 2013 ich torebki są elegancko ozdobione kwiatami o kontrastowych kolorach.

Okazało się chwytliwe, ale lakoniczne.

Francuska marka Carven wyraziła swoją miłość do natury nie tylko wzorem, ale także formą. Ich torby przypominają gigantycznego motyla i są ozdobione storczykami Cattleya. Tak niezwykła stylowa torebka przyciągnie uwagę kochanki i zademonstruje jej artystyczny gust.

Przewidując spacery po kwitnących łąkach, marki Louis Vuitton i Christian Louboutin przygotowali dla nas torby z kwiatami.

Zachwyt prawdziwych fashionistek z pewnością będzie spowodowany nieporównywalnymi torbami Alberty Ferretti. W końcu są one bardzo podobne do tych samych mlecze z dzieciństwa, które po prostu musisz dmuchnąć i złożyć życzenie, to na pewno się spełni. Noś je w zwięzłych sukienkach i zbieraj entuzjastyczny wygląd innych.

Torebki ze storczykami i chryzantemami od Nancy Gonzalez sprawią, że będziesz doskonałym towarzyszem podczas spacerów po deptakach kurortów i tropikalnych plaż.

Nawet plastikowe sprzęgła , które już stały się znakiem rozpoznawczym marki, z rozmytymi plamami kwiatowymi w lecie wyglądają jasno i elegancko. Są wyraźnie zaprojektowane na gorące letnie imprezy.

Delikatne kwiaty hortensji wplecione w charakterystyczne abstrakcyjne grafiki Emilio Pucciego. Nawiasem mówiąc, te modele toreb nazywane są Ortensia.

Grafika i kwiaty współistnieją harmonijnie na sprzęgłach Matthew Williamson i Roberto Cavalli.

Marka Moschino zadowoliła torbę z koszem z kwiatami, kontynuując motyw kwiatowo-graficzny w innych torbach.

Jak wybrać modną torbę z kwiatami?

  • torby o nietypowym kształcie,
  • torby z dużymi storczykami i innymi egzotycznymi kwiatami,
  • wzory łączące grafikę i kwiatowy wzór,
  • torby wykonane w stylu „made by babcia”, z haftem i koronkowymi aplikacjami.

A jeśli masz już torbę z kwiatami, możesz ją nosić w nadchodzącym sezonie i nie bój się wydawać niepoważnych wokół!