Jak nosić i co połączyć w kolorowej klatce, aby wyglądać stylowo

Dorywczo klasyczny

Wydłużony płaszcz w kratę od dawna jest klasyczną garderobą. Ale jeśli w ubiegłym sezonie ten płaszcz był w szarej klatce, to w tej w pomarańczowej, różowej, fioletowej ... Ogólnie w każdym. Najważniejsze jest to, że cień powinien być dość nasycony.

Przygotuj się na to, czym jest płaszcz - ujarzmi cały obraz. Musisz się z tym obchodzić ostrożnie. Oczywiście możesz nosić sukienkę w paski, ale nadal nie warto. Unikaj niepotrzebnych nadruków i wybierz akcesoria pasujące do pasków na płaszczu.

Nawiasem mówiąc, białe nici są świetną okazją do noszenia białych butów. Tak, upaść. Ale to takie modne! A buty można traktować specjalnymi środkami do usuwania brudu i wody.

Rock and roll

W wolnym czasie i stroju powinieneś wypróbować coś niezwykle modnego. Bierzemy przykład Kate Moss w jej najlepszych latach i zakładamy spodnie w jasnej klatce, dopełniamy wygląd masywnymi butami w stylu wojskowym, delikatnie neutralizujemy jasność obrazu za pomocą zwykłego lekkiego swetra i oszczędzamy od jesiennego chłodu dzięki stylowej czarnej kurtce lub wyjątkowo modnemu płaszczowi ze sztucznego futra. Rock and roll, więc rock and roll!

Stylowe biuro

Tej jesieni jasny druk w kratkę dotarł nawet do akcesoriów. Projektanci zachęcają nie porzucać złożonego wzoru, ale kupują przynajmniej buty i torby. Zgadzam się, aby zrozumieć, z czym połączyć, na przykład mały krzyż, jest znacznie łatwiejszy niż próba dostrojenia całego obrazu, nawet w przypadku kurtki. Zwłaszcza po „anulowaniu” reguły dotyczącej podobieństwa toreb i butów. Możesz rozcieńczyć najbardziej podstawowy strój, na przykład do biura, chwytliwą torebką w kolorowej klatce. Ciekawie będzie wyglądać zarówno w połączeniu z klasycznym płaszczem z wielbłąda, jak i ze spódnicą (w naszym przypadku spodenkami) i mleczną lub białą bluzką.