15 stylowych i przytulnych stylów sukienek na chłodną jesień

Więcej kolorów!

Być może nie wiesz, ale paleta kolorów czerwonego, żółtego i pomarańczowego wywołuje pozytywne emocje i dodaje otuchy. A to oznacza, że ​​musisz dodać jasne kolory do swojego życia! Jeśli zły nastrój zostanie całkowicie przezwyciężony, a następnie przejdź do sklepu i przymierz najbardziej ogniste sukienki - psychologowie obiecują, że wynik nie potrwa długo. Ponadto paletą jasnych kolorów rządzi w tym sezonie piłka - projektanci zachęcają nas, abyśmy się nie powstrzymywali i nie wahali się wyobraźni. Co więcej, na tle jesiennego krajobrazu w sukience o bogatym odcieniu będziesz wyglądać bardzo ekologicznie.

Czas na eksperyment!

Mówi się, że wiosna to czas zmian. Ale to tak samo, jak obiecanie sobie diety w poniedziałek. Zmień teraz! Na początek eksperymentuj z nietypowymi wydrukami. Na przykład w tym sezonie projektanci wyznaczyli trend w dziedzinie zwierząt. W sukience o tak dzikich kolorach na pewno nie pozostaniesz niezauważony. Ale aby nie wyglądać wulgarnie, wybierz prostsze style i nie przesadzaj z akcesoriami.

Nawiasem mówiąc, kwiatowy nadruk nie musi być zarezerwowany na wiosnę. Jesienią ma to również znaczenie. Sukienka z kwiatowym wzorem przypomni Ci o gorących krajach w chłodne październikowe dni powszednie.

Skoncentruj się na szczegółach

Nawet najbardziej zwyczajna sukienka z ciekawymi detalami może błyszczeć w nowy sposób. Po prostu dodaj frywolne marszczenia lub kontrastujące wstawki - a teraz twój nudny strój wygląda już bardziej świątecznie. Jeśli kod ubioru nie pozwala na noszenie sukienek w jasnych kolorach, ale naprawdę chcesz, wybierz dyskretne modele, które będą miały własną zapał.

Kobiecość

Bezkształtne sylwetki i luźny krój przeżyły już swoje. W tym sezonie projektanci ogłosili erę prawdziwej kobiecości i elegancji. Nie przegap okazji, aby podkreślić swoją kruchość i wdzięk - prawdziwe panie wolą sukienki o dopasowanych sylwetkach, które podkreślają ich zalety.