Buty husarskie, kowbojskie i inne najmodniejsze buty nowego sezonu

Chelsea

Dobrze znane buty Chelsea dalej nas zachwycają. Jednak od momentu ich ostrej popularyzacji nieco się zmieniły, zyskały świeży i bardziej nieformalny design, a także zaczęły być produkowane w jasnych kolorach.

Płaskie buty są niezbędne - i jak wiadomo, żadna para obcasów nie może się równać z butami Chelsea. Wykonanie takich butów jest tak proste, jak to możliwe. Nie są one same w sobie stwierdzeniem, ale należą do grupy podstawowych rzeczy. Tak więc chudy, obszerny sweter i płaszcz o prostym kroju są najlepszymi przyjaciółmi takich butów!

Szorstkie buty

Również triumfalny powrót w tym sezonie nastąpił w przypadku butów Timberland, a raczej tylko grubych butów, które zwykle kojarzą się z tą firmą. „Timba” kiedyś bardzo lubiła fashionistek. I jest na to coś! „Timbas” są bardzo ciepłe i mają dość neutralną konstrukcję, dzięki czemu można je nosić ze wszystkim i wszędzie.

W tym sezonie grube buty nieznacznie się zmieniły, stają się bardziej wszechstronne. Radzimy spojrzeć na modele w jasnych i bogatych jesiennych kolorach, na przykład w odcieniach bordowych. Lepiej jest nosić takie buty w wolnym czasie, na przykład w weekendy, kiedy nie ma potrzeby zbierania surowych, formalnych zdjęć, w których „timba” i ich analogi będą wyglądać wyjątkowo niewłaściwie. Sportowy strój wykonany z bawełnianych lub wełnianych spodni, ciepły obszerny top i parki będą wyglądać ekologicznie i stylowo, szczególnie na rodzinnym spacerze późną jesienią.

Buty husarskie

Ale trend wysokich butów husarskich na płaskim torze stał się gwałtowny w świecie mody tej jesieni. Ze względu na niezwykły design i masywne metalowe akcesoria u góry, te buty pomogą Ci stworzyć modny wygląd. Wystarczy uzupełnić buty husarskie zwykłymi podstawowymi rzeczami. Zestaw ciemnych spódnic midi, bluzka z pulowerem i płaszcz to doskonała swobodna stylowa opcja.

Kozacy

Dla najbardziej odważnych i ekstrawaganckich kobiet projektanci i marki przygotowali kozackie buty na ten sezon. Prawie taki sam jak kowboje na Dzikim Zachodzie, ale wciąż wygodniejszy. Do tej pory tylko najbardziej żarliwe kobiety mody aktywnie podejmowały ten trend. Chcesz być wśród nich? Możesz zintegrować taką parę ze swoją jesienną garderobą. Uzupełnij ten wygląd czarnymi, chudymi kurtkami, ciemnym golfem i bufiastą kurtką lub kurtką izolowaną.

Obszerne trampki

Po raz trzeci z rzędu obszerne i brzydkie trampki pozostają najbardziej kontrowersyjnym trendem w branży obuwniczej. A im bardziej niezrozumiały staje się ich projekt, tym bardziej rośnie ich popularność! Ale pomimo specyficznego wyglądu takie buty wyglądają modnie i niezwykle nowocześnie. Bezdomny wygląd inspirowany płaszczami ze sztucznego futra, rozciągnięty sweter i niebieskie dżinsy najlepiej sprawdzą się w tych masywnych tenisówkach. Tak, a latające sukienki maxi będą wyglądać zupełnie nowe, jeśli nosisz je z masywnymi trampkami i oversize'ową kurtką.

Istnieje wiele opcji butów na każdy gust, kolor i portfel. Posłuchaj więc swojego serca i pamiętaj, że wybór butów jest bardzo odpowiedzialny, ponieważ, jak powiedziała Carrie Bradshaw: „To w niej idziemy własnym życiem!”