Modne dżinsy -2013 (31 zdjęć)

W nowym sezonie mody dżins otworzył swój drugi wiatr. Projektanci postanowili trochę poeksperymentować z fakturą i wykończeniem, dzięki czemu dżinsy nie są już tylko atrybutem codziennego stylu. Dawno, dawno temu Dolce & Gabbana jako pierwsi zdecydowali się na taki eksperyment, wypuszczając modele na dżinsy ozdobione futrem na wybiegu. Tym razem nie było takiego szokującego.

Niemniej jednak w nowym sezonie dżinsy wyglądają bardzo nieoczekiwanie, a czasem odważnie. opracował wybór najbardziej odpowiednich modeli sezonu. Jakie są cechy modnych jeansów -2013?

Styl

Skrócone modele spodni są sprzyjające w tym sezonie. Ten trend dotyczy dżinsów. Możesz nosić takie dżinsy z klasycznymi koszulami, przytulnymi swetrami i wełnianymi płaszczami. Najważniejsze - nie zapomnij o butach na obcasach. Jeśli jesteś wysoką dziewczyną, pięta jest opcjonalna.

Warto również zauważyć, że przycięte dżinsy i spodnie koncentrują się na butach, tak noszonych, ale tak ukochane botki nie są najlepszą opcją. Skrócone dżinsy najlepiej nadają się dla dziewcząt o niskim kroju, ponieważ wizualnie zmieniają proporcje sylwetki.

Dużą uwagę przywiązuje się do klasycznych modeli o prostym kroju. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest to, że jest on połączony z prawie wszystkim. Częściowo podobne do spodni, z łatwością dopasują się do każdego wyglądu i staną się dobrym zakupem na ten sezon.

Podobnie jak spodnie, te dżinsy można nosić z klasycznymi koszulami i kurtkami aż do połowy uda. Okaże się bardzo efektownym wizerunkiem w swobodnym stylu. Po południu można go uzupełnić wygodnymi butami baletowymi. Wieczorem te dżinsy można łatwo nosić na obcasach.

Obcisłe dżinsy też nie wyszły z mody. W nowym sezonie projektanci najczęściej eksperymentują z tym konkretnym modelem. Te jeansy dobrze wyglądają z koszulkami, topy i swetry rozpinane.

Ważny niuans - chudy model pasuje do młodych i szczupłych dziewcząt. Dla dorosłych kobiet ten model nie jest według wieku, ale u dziewcząt z przepysznymi, chudymi formami podkreśla się wady postaci.

Wraz z klasycznymi odcieniami niebieskiego i czarnego, modne stały się jasne kolory. W tym sezonie będą odpowiednie modele w odcieniach czerwieni, fioletu, musztardy, szmaragdu, niebieskiego i szarego.

Jasne dżinsy można nosić zarówno z koszulkami, jak i białymi bawełnianymi koszulami. W tym drugim przypadku otrzymujesz elegancki obraz, który jest odpowiedni w każdej sytuacji. Taki zestaw (kolorowe dżinsy + zwykła koszula) można uzupełnić kurtką lub przedłużonym kardiganem.

Wydruki

Niezwykle popularne jeansy z nadrukami. Jeśli u szczytu mody w lecie pojawią się dżinsy z kwiecistym nadrukiem , wówczas w okresie jesienno-zimowym odpowiednie będą modele z barokowymi wzorami, lampartami, paskami, a także „gotowanymi” dżinsami.

Oczywiście jeansy z nadrukiem to weekend, opcja wieczorowa , aw biurze taki model będzie wyglądał trochę dziwnie. Oczywiście, jeśli nie jesteś przedstawicielem zawodu twórczego.

Hit sezonu - efekt metaliczny

Kolejnym trendem w modzie nowego sezonu jest metaliczny połysk przeniesiony do dżinsów. Możesz wybrać złote dżinsy lub stalowoszare spodnie z metalicznym połyskiem. Takie jeansy będą odpowiednie zarówno wieczorem w klubie, jak i po południu, na przykład, z czarną tweedową kurtką.

Główna zasada - nie używaj biżuterii, szczególnie - w tonie metalicznego połysku. W przeciwnym razie ryzykujesz, że twój wizerunek będzie „tani”.

Wystrój

Błyskawica działa jak elementy dekoracyjne. Ozdobne kieszenie z zamkami lub zamkami przy kostkach - wybór należy do Ciebie. Dobrze noszą też dżinsy.

Rozdarty lub zjadany przez ćmy, ze śladami oleju silnikowego lub wycierany ...