Dopasowana sylwetka, koronka i inne sekrety niesamowitego stylu Moniki Bellucci

Całkowity czarny

Gorąca brunetka Monica Bellucci jest prawdziwą konserwatorką. Jej garderoba nie jest bardzo różnorodna, ale wcale nie jest taka zła. Aktorka wypracowała już własny styl przez długie lata swojej kariery i nie zamierza się od niego wycofać. Na przykład w ubraniach Monica Bellucci woli klasyczne czarne ubrania.

Większość współczesnych stylistów przy wyborze garderoby pochodzi z kolorystycznego wyglądu, a więc aktorka jest żywym przedstawicielem typu „zimowego”. Takie śmiertelne piękności to po prostu grzech, aby nie nosić czarnych ubrań - dodatkowo podkreślają swoją seksualność. Więc jeśli ty również miałeś szczęście urodzić się z ciemnymi włosami i jasną porcelanową skórą, dodaj ciemne kolory do swojej garderoby. Pamiętaj, że mała czarna sukienka, którą zapisała Coco Chanel, będzie wyglądać fantastycznie.

Dopasowana sylwetka

Ponadgabarytowa moda? Monica Bellucci się nie martwi. Właścicielka pięknej figury nie traci okazji pochwalić się swoimi idealnymi formami. W jakikolwiek sposób pojawia się aktorka, zawsze skupi się na talii. Kobieca, elegancka i ponętna - w obcisłej sukience Monica Bellucci jest granicą wszystkich marzeń.

Nawiasem mówiąc, przyjęcie tej sztuczki od aktorki jest bardzo przydatne. W tym sezonie wszyscy projektanci śpiewają odę do prawdziwej wdzięku i elegancji. Możliwe jest podkreślenie najpiękniejszej kobiecej części ciała za pomocą szerokiego paska lub modnych draperii w obszarze talii.

Kostiumy

Mężczyzna w dobrze skrojonym garniturze to szczyt perfekcji, ale dziewczyny o tym samym biznesowym wizerunku wyglądają nie mniej atrakcyjnie. Monica Bellucci wyraźnie woli klasyczne blezery i spodnie - nawet na czerwony dywan wybiera surowy garnitur. Błędem jest sądzić, że jest to właściwe tylko w biurze, spodnie palazzo świetnie wyglądają z trampkami, a obszerną marynarkę można rzucić na lekką sukienkę - świetną alternatywę dla wszystkich nudnych dżinsów i swetrów.

Koronki

Monica Bellucci jest absolutnym ucieleśnieniem kobiecości i elegancji, jej wyprawom zawsze towarzyszą miliony komplementów. Sukienka z koronką jest ulubionym strojem aktorki, dzięki czemu wygląda młodziej o kilka lat. Nawiasem mówiąc, zestawy koronkowe nadają się nie tylko na imprezy towarzyskie, nawet w życiu codziennym możesz nosić rzeczy o delikatnych wzorach. Ale powinieneś być z tym ostrożny - najważniejsze jest, aby nie przesadzić!