Jak nosić biel?

Kolor biały jest jednym z najpopularniejszych i nie jest to zaskakujące. Wraz z czernią należy do zakresu neutralnego, który pozwala łączyć całkowicie różne odcienie z białymi rzeczami.

Najpopularniejszą interpretacją bieli jest początek nowego życia, odrodzenia, czystości i prawdy. Są jednak kraje (w tym kraje arabskie i wschodnie), w których biały jest synonimem żałoby.

Jest to biały kolor, który preferują perfekcjoniści i ludzie o poważnym charakterze. Z kolei psychologowie twierdzą, że biały człowiek jest w stanie wzbudzić pozytywne emocje i natychmiast się uspokoić.

Jak wybrać własny odcień bieli?

Czy kiedykolwiek myślałeś, że biały kolor często wygląda inaczej? I nie jest to zaskakujące, ponieważ ma wiele odcieni.

Na przykład kredowa biel ma lekko żółtawy odcień, kość słoniowa jest jasnobrązowym odcieniem, biały pergamin z lekkim odcieniem szarości i żółto-zielonej, ale śnieżnobiały, jak można się domyślić, jest podobny do koloru śniegu.

Jeśli masz zimny odcień skóry, wybierz śnieżnobiałe ubrania - ciepły odcień nie będzie korzystny, będziesz wyglądać sennie. Mleczna biel i beż są odpowiednie dla właścicieli o ciepłym odcieniu skóry - zimne odcienie bieli, wręcz przeciwnie, nie idź do nich i nadaj twarzy szary odcień.

Spektakularne boisko

Wielu może się przyłapać na myśli, że w ogóle nie wiedzą, jak nosić białe ubrania. Dla innych białe rzeczy wydają się nudne. Ale wszystko jest w naszych rękach! wydał kilka zaleceń.

Gwiazdy w kolorze białym

„Mam świetne podejście do bieli i myślę, że musi być w szafie każdej dziewczyny. Mam dużo białych koszulek, jest też kilka sukienek i spodni. Wielu się go boi, uważają go za łatwo zabrudzonego, ale wystarczy nauczyć się dbać o rzeczy tego koloru.

Lubię nosić proste białe koszulki z dżinsami, uzupełniając ten skromny zestaw dużą liczbą akcesoriów. W lecie preferuję białe koronkowe sukienki. Wydaje mi się, że biały kolor łączy się z wieloma innymi, więc możesz bezpiecznie eksperymentować i robić ciekawe zdjęcia. ”

„Naprawdę uwielbiam biały kolor za jego wszechstronność, świeżość i dobry nastrój, który daje mi i innym. Jeśli po ciężkim dniu czeka na Ciebie spotkanie, na którym powinieneś wyglądać w 100% pełny, białe ubrania to prawdziwy ratownik i najlepszy pomocnik.

Najczęściej kupuję koszule, koszule i koszulki w kolorze białym. Ale nie wybieram klasycznej kombinacji - biały top i czarny dół. Dole Wolę nosić jasne. Spódnice i spodnie w modnych odcieniach sezonu dobrze komponują się z białym topem, jednak mogę też wybrać zwykłe niebieskie dżinsy.

Kiedy idę na wakacje, na pewno wezmę ze sobą kilka białych rzeczy. Po pierwsze, nie jest gorący w bieli, a po drugie, wygląda szczególnie atrakcyjnie na opalonym ciele ”.

„Bardzo podoba mi się biały kolor; Nie tylko nadaje świąteczny wygląd, ale także podnosi nastrój. Niezaprzeczalny plus - biały kolor jest uniwersalny i można go łączyć ze wszystkimi kolorami.