10 dorosłych i popularnych blogerów modowych, których porady warto rozważyć

Lin Slater, 64 lata, Nowy Jork, USA

Mieszkaniec Nowego Jorku, profesor na Uniwersytecie Fordham, dzięki szczęściu, niedawno zyskał status ikony stylu. Faktem jest, że paparazzi Fashion Week pomylił Madame Slater ze stylistką, nazywając ją w podpisie pod zdjęciem „najbardziej stylową osobą”. Lin nie była zaskoczona i natychmiast stworzyła modny blog, którego zdjęcia od czasu do czasu zbierają dziesiątki tysięcy entuzjastycznych komplementów. Z czasem blogowanie stało się częścią jej życia. Na swoim Instagramie ta kobieta odważnie demonstruje wrodzony dar ubierania się igłą i udziela praktycznych porad młodszym wyznawcom.

Heather Anderson, 44, Dallas, Texas, USA

Autorka popularnego bloga o stylu i urodzie, SoHeather.co, dzieli się swoimi dobrze skomponowanymi obrazami i opowiada o własnych sekretach stylu i piękna. Na jej Instagramie widać praktyczne, codzienne kokardy, które wyglądają nudno i bardzo stylowo. Pomimo swojego znacznego wieku bloger modowy nie zawstydza się wyimaginowanymi tabu i pewnie demonstruje chude sukienki, sukienki figowe, topy z otwartym dekoltem i modne nowości. Heather ma również na swoim blogu kolumnę, w której przegląda ostatnie zakupy w sklepach z modą, wskazując ceny i marki produktów. Pomimo wizualnie drogiego ogólnego obrazu jej bloga, opinie w recenzjach są dość budżetowe, co czyni tę sekcję tak przydatną, jak to możliwe!

Sophie Fontanel, 56 lat, Paryż, Francja

Sophie to francuska pisarka i dziennikarka, autorka kilku książek (w tym powieści autobiograficznej), była redaktorka mody magazynu Elle Paris, a teraz redaktorka magazynu L'Obs. Inatagram wyrafinowanej divy jest dosłownie nasycony ciepłymi i łagodnymi emocjami: zdjęciami z dziećmi, wnukami, przyjaciółmi - wszystko to może tylko cieszyć oko. Oprócz rodzinnych i przyjaznych kronik, na tym koncie często migają bardzo stylowe i autoironiczne zdjęcia modnych zdjęć samej Sophie. W swoich zestawach Francuzka przede wszystkim ceni sobie wygodę i przywiązanie do bardziej klasycznego stylu. Preferuje sprawdzone opcje od nowych modnych rzeczy, zachowując przy tym niesamowicie stylowy styl. Więc musi się wiele nauczyć.

Kat Farmer, 43 lata, Londyn, Wielka Brytania

W opisie swojego bloga kobieta pisze, że zrozumiała dopiero po czterdziestce, że naprawdę cieszy się życiem - i zmieniła swój rutynowy zawód na blog modowy. Strona Kat na Instagramie jest bardzo jasna i pozytywna! Na każdym zdjęciu dziewczyna promieniuje pozytywnie. A na dobrze zoptymalizowanej stronie dostępne są jasne i zwięzłe recenzje aktualnych trendów oraz wyjaśnienia, w jaki sposób i z jak najlepiej je połączyć. W Inatgram Kat zobaczysz, jak subtelnie czuje się w stylu kobiety, która ma niewiele ponad czterdzieści lat: sukienki maxi, torby na zakupy, garnitury do spodni - to wszystko Kat luksusowo łączy i dzieli się swoimi doświadczeniami z subskrybentami.