Pod pytonem, okrągłe, mikro i inne aktualne modele toreb tej jesieni

Nowy format

Czas na globalne eksperymenty! W tym sezonie zwróć uwagę na okrągłe torby. I chociaż takie modele wyglądają nietypowo, szybko przyzwyczaisz się do tego trendu w modzie i nie chcesz się z nim rozstać.

Torby na piłki są już prawie wszędzie. Gdy tylko pokazy Louisa Vuittona, Balmaina i Chanel ucichły na wysokich podium, masowy rynek natychmiast zaczął przyciągać nowy trend, więc wybór modeli nie był niczym ograniczony. Z nadrukiem, grzywką, wytłoczeniem lub haftem - możesz dać pierwszeństwo każdemu modelowi, najważniejsze jest jego nietypowy kształt. Ale z rozmiarem lepiej nie przesadzać, wybierz średnią torebkę - jest to najwygodniejsza opcja!

Mikrobagi

W trendzie torebek na cal: są tak małe, że można je tam dopasować, chyba że telefon. Ale nie odrzucaj od razu tej opcji. Oczywiście taki model nie jest uniwersalny, ale jak piękny! Zapamiętaj: na pewno warto mieć w swojej szafie taką mikro torbę, ponieważ idealnie uzupełni Twój wieczorny wygląd. Mały i schludny, doda kobiecości i lekkości.

Świat dzikiego zachodu

Torba na siodło to stylowy hit z lat 90. Sylwetka tej torby została wynaleziona przez Johna Galliano, gdy pracował w Christian Dior. Łatwo zgadnąć, że nazwa modelu jest bezpośrednio związana z jego kształtem - zawsze będziesz na koniu z taką torbą!

Skoro wszyscy są „chorzy” na tęsknotę, dlaczego nie zauważymy tej modnej infekcji? Torba w stylu Dzikiego Zachodu jest doskonałym dodatkiem do jesiennego wyglądu. Nawiasem mówiąc, jest bardzo wygodny. Na pasku, łańcuszku lub pierścionku - taki model będzie Twoim wiernym towarzyszem w tym zimnym sezonie.

Szalenie modny

Lamparty, węże, zebry - wygląda na to, że dotarliśmy do zoo. Moda na odbitki zwierzęce tak pochwyciła publiczność, że prawdopodobnie nie ma osoby, która nie ma czegoś zwierzęcego. Ale warto się zgodzić: „dzikie” wzory wyglądają bardzo imponująco.

Torba z nadrukiem zwierzęcym jest idealną opcją dla tych, którzy chcą być modni, ale boją się poddać eksperymentom. Jednak nie wszyscy zdecydują się na noszenie lamparta, ale zabranie ze sobą modnego akcesorium o podobnym kolorze nie będzie trudne. Nawiasem mówiąc, łączenie odcisków zwierząt nie jest tak trudne: najprostszą rzeczą są oczywiście obrazy monochromatyczne, ale kombinacja różnych schematów kolorów lub wzorów również ma swoje miejsce.

Dwa w jednym

Dla tych, którzy chcą czegoś niezwykłego, odpowiednie są połączone modele. Nawiasem mówiąc, takie podejście jest bardzo wygodne - możesz połączyć kilka trendów na raz, jeśli chcesz. Jednak w tym przypadku nie przeciążaj obrazu niczym innym: niech torba będzie solistą elementów twojego stroju, reszta elementów powinna być bardziej powściągliwa.

Skóra i komórka, komórka i winyl, skóra i futro - i tak dalej, w nieskończoność, może istnieć ogromna liczba kombinacji.