Jak stworzyć harmonijny wizerunek dla kobiet z wąskimi biodrami i dużym biustem

Jeśli masz duże piersi i wąskie biodra, jesteś właścicielem figury „odwrócony trójkąt”. I chociaż wielu uważa to za wadę, w rzeczywistości taka budowa ciała ma wiele zalet. Dziewczyny o takich formach wyglądają bardzo kusząco. Ich głównym zadaniem jest nadanie kobiecości figurze i wyważenie sylwetki.

Dno wolumetryczne

Właściciele figury „odwróconego trójkąta” mieli szczęście: dostali niezwykle smukłe nogi. Ciesz się, że nie każdy ma taki prezent, więc musisz go maksymalnie wykorzystać.

Aby figura wyglądała proporcjonalnie, musisz skupić się na biodrach. Szerokie spodnie, marszczone spódnice, marszczenia, jasne kolory - dzięki dodatkowej objętości nogi będą wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie, a duża klatka piersiowa nie będzie wyróżniać się na tle smukłych bioder.

Lepiej też unikać ciasnych spodni, obcisłych jeansów i ołówkowych spódnic - przeciwnie, takie sylwetki podkreślą wady twojej sylwetki. Nawiasem mówiąc, Anna Semenowicz regularnie popełnia ten błąd. Pomimo tego, że prezenterka telewizyjna nie cierpi na nadwagę, jej postać wygląda na bardzo nadwagę z powodu dużej piersi i obcisłych dżinsów.

Akcenty w talii

Zwykle przedstawiciele „odwróconego trójkąta” mają słabo wyrażoną linię talii, ale problem ten można łatwo naprawić. Wystarczy podkreślić sylwetkę szerokim pasem, a będziesz wyglądać bardziej kobieco. Daj pierwszeństwo dopasowanym kurtkom, lepiej odmówić modeli trapezowych i obszernych poduszek naramiennych. Nie krępuj się eksperymentować z kolorystyką, jasne detale w talii podkreślają talię i sprawiają, że wyglądasz bardziej elegancko i kobieco.

Anfisa Czechowa już nauczyła się z zyskiem reprezentować swoją postać. W zebranej sukience z paskiem wygląda bardzo atrakcyjnie, a jej obszerne kształty nie wyróżniają się na tle smukłych bioder.

Nawet jeśli masz dość proporcjonalną liczbę od urodzenia, z czasem może się ona znacznie zmienić. Na przykład wielu sportowców cierpi na obszerną górę. Tak więc pomimo kruchej postaci Laysana Utyashevy jej biust i ramiona mocno kontrastują z wąskimi biodrami.

Usuń nadmiar głośności

Możesz również dopasować wolumetryczny blat za pomocą ubrań. Asymetryczne sylwetki są bardzo popularne w tym sezonie - to bardzo magiczna różdżka dla przedstawicieli obszernych piersi. Takie style neutralizują różnicę między górą a dołem.

Preferuj także miękkie formy i pionowe linie, wizualnie rozciągają sylwetkę i sprawiają, że postać jest bardziej proporcjonalna.

Jednocześnie uważaj na nadmierny nacisk na klatkę piersiową. Kontrastuj kolory, obszerne akcesoria i marszczenia - takie detale tylko zwiększą objętość. Jednocześnie nie trzeba odmawiać dekoltu wycięcia. Okrągły lub w kształcie litery V nie zepsuje twojej figury, ale nagie ramiona będą wyglądać zupełnie nieopłacalnie.